Marketing szeptany (inaczej: buzz marketing, womm) może być dobrym pomysłem na wypromowanie firmy w sieci. Jeżeli jednak takie działania mają przynieść określony skutek, kampania musi być dobrze przemyślana i przygotowana.

Grupa Mmarketing — skuteczny marketing szeptany

Grupa Mmarketing specjalizuje się w skutecznych kampaniach z zakresu marketingu szeptanego. Nie ogranicza się do niskobudżetowych działań, takich jak zasypywanie for internetowych spamem. Przykładem skutecznej promocji Grupy Mmarketing była kampania dotycząca usług doradczych i produktów dla osób chorych. W tym celu eksperci Grupy bardzo efektywnie inicjowali dyskusje na temat zdrowia, diet i zdrowego stylu życia, co prowadziło do naturalnego wzrostu zainteresowania tematem. Po pewnym czasie internauci sami z siebie zaczęli polecać dalej produkty i usługi, które były promowane.

Eksperci od marketingu szeptanego

Za koordynację działań w ramach marketingu szeptanego w Grupie Mmarketing odpowiada Wioleta Cebulak. To specjalistka od marketingu znana przede wszystkim z projektu Mama Marketing. Grupa Mmarketing skupia również wielu innych znakomitych profesjonalistów, którzy pomogą Ci zająć się promocją w Internecie.

Kliknij i dowiedz się więcej