Kartka świąteczna to wyjątkowa okazja do tego, aby przekazać naszym bliskim najlepsze życzenia oraz dać do zrozumienia, że stale o nich myślimy. Nawet jeśli dzieli nas na co dzień spora odległość, wysyłanie kartek świątecznych może stać się przyjemną tradycją, która obu osobom sprawi wiele przyjemności. Ręcznie robiona kartka będzie również pięknie prezentowała się na stole w kuchni czy pokoju gościnnym, stanowiąc unikatową dekorację. 

Spersonalizowane kartki w różnych wzorach 

Oferta ręcznie robionych kartek na święta Bożego Narodzenia jest niezwykle szeroka i pozwala na wybranie spersonalizowanej treści oraz grafik, które chwytają za serce i najlepiej wpisują się w estetyczne gusta odbiorców. Wyjątkowa karta z widniejącym na niej świątecznym drzewkiem, reniferami czy unikatowymi płatkami spadającego śniegu to tylko niektóre z najbardziej uniwersalnych symboli, nieodłącznie kojarzących się z przytulną atmosferą świąt. Dobrym rozwiązaniem będą również kartki z deseniem świąteczno-noworocznym, zwierające również życzenia związane z mijającym właśnie rokiem. Wybierając odpowiedni design, zwróć uwagę na estetykę wykonania, modny rodzaj czcionki czy kolor koperty, które stanowią istotne detale, składające się na ostateczny efekt wizualny. 

Drewniane kartki świąteczne w nowoczesnym wydaniu 

Zastanawiasz się nad trwalszym rozwiązaniem niż tradycyjna papierowa kartka? Ręcznie robione modele kartek drewnianych z drobnymi detalami i wzorami, stworzonymi za pomocą delikatnych wcięć, to elegancka forma złożenia życzeń. Wysokiej jakości personalizowane kartki bożonarodzeniowe, wyszlifowane do osiągnięcia odpowiedniej gładkości, sprawdzą się jako coroczna dekoracja salonu, jadalni czy biura w okresie świątecznym. Dekoracyjne kartki z wygrawerowanymi w drewnie życzeniami będą również dobrym wyborem w przypadku firm, którym zależy na pozytywnych relacjach ze swoimi klientami. Strony takie jak postwood.pl oferują duży wybór modeli z dodatkową opcją umieszczenia logo firmy na świątecznej kartce wykonanej z drewna. Przykładowa oferta:

https://postwood.pl/pl/c/Kartki-Boze-Narodzenie/154
https://postwood.pl/pl/c/Kartki-drewniane-okolicznosciowe/257

Kartki do wysłania, niestandardowe kształty 

Świąteczne kartki z drewnianymi elementami, które można swobodnie odczepić i zawiesić na choince, będą pięknie prezentowały się wśród bombek na bożonarodzeniowym drzewku. Specjalnie wycinany okrągły kształt z przywieszką, ze starannie dopracowanymi detalami, to połączenie przesyłanych do bliskiej osoby życzeń z elegancką dekoracją, którą można umieścić również na oknie lub w innym, dowolnie wybranym przez odbiorcę miejscu.