Zamknij

kosmetolog

Nr oferty: StPr/18/0880Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Tylna 5, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku kosmetologa/kosmetyczki. Praca z klientami, sprzedaż kosmetyków.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.08.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie zawodowe kierunkowe, wymagane umiejętności kosmetyczki, manicure i przedłużania paznokci, kurs pedicure leczniczy. Pracodawca nie wymaga doświadczenia zawodowego od kandydat
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Beata Wątorowska SALON KOSMETYCZNY
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Tylna 5, 87-300 Brodnica, powiat: brodnicki, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Beata Wątorowska
    Numer telefonu: 56 49 832 32
    E-mail: salon@kosmetyczny.com.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP+ dokumenty aplikacyjne
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Sprzedaż artykułów elektrycznych i oświetlenia
    StPr/18/1129
    data rozpoczęcia pracy od 21.09.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Prace malarskie, ocieplenia, wewnętrzne wykończenie wnętrz.
    StPr/18/1133
    wynagrodzenie od od 3 300 PLN

    Prace przy wznoszeniu oraz remontach obiektów budowlanych
    StPr/18/1135
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Praca na maszynie owerlok.
    StPr/18/1126
    data rozpoczęcia pracy od 20.09.2018
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Obsługa klienta, dowóz towaru do klienta.
    StPr/18/1128
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    praca przy instalacji i serwisie elementów na obiektach drobiarskich
    StPr/18/1890
    data rozpoczęcia pracy od 19.09.2018
    wynagrodzenie od od 6 500 PLN

    Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP. Zakres obowiązków: Pełnienie funkcji opiekuńczo-wychowawczych dzieci w wieku 2,5-5 l
    StPr/18/1123

    Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów firmy, analiza i penetracja podległego rynku, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, doradztwo techniczne dla Klientów, prowadzenie działań marketingowych, p
    StPr/18/1115
    data rozpoczęcia pracy od 18.09.2018

    Zawieranie umów, informacja o ofercie, doradztwo techniczne instalacji RTV, satelitarnej i internetowej
    StPr/18/1117
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2018
    wynagrodzenie od od 2 200 PLN

    Przeprowadzanie zbiegów kosmetycznych, porządkowanie własnego stanowiska pracy, sprzedaż kosmetyków, szkolenia zawodowe
    StPr/18/1118
    data rozpoczęcia pracy od 15.10.2018