Zamknij
REKLAMA

Wyjazd dzieci z powiatu brodnickiego do Rugii

13:19, 28.06.2018 | F.J
REKLAMA
Skomentuj

Dzieci z powiatu brodnickiego wyjechały do Niemiec na Międzynarodowe Spotkania Wędkarskie Dzieci i Młodzieży.

Organizatorem wyjazdu dzieci i młodzieży do Niemiec na Międzynarodowe Spotkania Wędkarskie jest Okręg PZW w Toruniu.

Spotkania wędkarskie , na które zaprasza Royal Fishing Club odbywają się w tym roku od 27 do 30 czerwca 2018 roku na wyspie Rugii .

- Celem tej akcji jest zorganizowanie wędkowania promującego ponadnarodowe porozumienie dzieci i młodzieży z różnych krajów . W akcji będą uczestniczyły dzieci z różnych krajów europejskich i Niemiec. Polski dzieci zapraszane są tylko za pośrednictwem Okręgu PZW w Toruniu – informuje Jakub Rozpędowski z PZW w Toruniu.

W latach poprzednich w Międzynarodowym Spotkaniu Wędkarskim Dzieci i Młodzieży w Niemczech udział wzięły dzieci z domu dziecka w Białochowie, Pacółtowie, Brodnicy oraz ze szkółek wędkarskich działających przy naszym Okręgu. W tym roku Okręg zaprosił do uczestnictwa 10 dzieci z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Brodnicy.

Wyjazd dzieci na Rugię jest możliwy m.in. dzięki wsparciu finansowemu wyjazdu (środki finansowe na pokrycie kosztów przejazdu) przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego, za które Okręg PZW w Toruniu oraz dzieci serdecznie dziękują.

(F.J)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© mojabrodnica.pl | Prawa zastrzeżone